zavolejte si o více informací
Váš košík je prázdný

Kdo jsme

Naše fa vznikla v roce 2005 dnem zápisu do obchodního rejstříku. Sídlo fy se nachází 10 km od Zlína směrem na Vsetín v Želechovicích. Od počátku se soustřeďujeme na zásobování maloobchodních prodejen v ČR zvířáty určenými pro zájmové chovy. V současné době jsme rozšířili naši působnost do blízkého zahraničí např. na Slovensko, Polsko, Rakousko, Německo dále importujeme do Itálie, Chorvatska nebo Slovinska. Dále se s námi můžete setkat na burzách pořádaných v ČR, případně v Rakousku nebo Německu.

Zboží pochází jak z našeho odchovu, tak z odběrů od drobných chovatelů, od velkoobchodníků a v neposlední řadě z importů ze zahraničí např. Salvador, Thajsko, Peru, Singapur atd. O informace a zkušenosti s chovem a odchovem se s Vámi můžeme podělit u druhů: křečík roborovský, křečík džungarský, kreček syrský, myš, potkan, vakoveverka létavá, tamarín žlutoruký, kočka britská, andulka vlnkovaná, korela, amandiny, agapornis, alexandr, (s odchovem: rosel, žaka, kakadu, ary), suchozemské želvy, felsumy, gekoni, gekončíci chameleoni, agamy vodní i vousaté, užovky, krajty, hroznýše, dendrobatky, rosničky, skípkani, saranče, cvrček, červ moučný, zofobas, aj.

 Protože sortiment námi nabízeného zboží se stále rozšiřuje, byli jsme nuceni upravit naše skladovací a chovné prostory dle požadavků jednotlivých druhů. Rekonstrukce stále probíhá.

Podařilo se nám již zabydlet hlodavce, suchozemské želvy, hady, částečně importované ryby, dopracováváme prostory pro odchovy chameleonů, felsum, gekonů a gekončíků. Máme rozpracované odchovy bezobratlých pro zásobování našich odběratelů i zdraví růstu našich chovanců. Zdravotní problematiku našich jedinců konzultujeme s vet lekaři: D. Gregoříkem, a O. Vávrou dále s dipl ing V. Chválem, p. Zelenkou a dalšími zkušenými chovateli a odborníky. Tyto stránky zakládáme jako nutnost nabídnout našim zákazníkům, co nejvíce informací o námi nabízených i nenabízených, ale jinak běžně chovaných druzích. Informace zde uváděné jsme v prvé řadě získavali z odborné literatury a z článků na netu. Zkušenosti s našim způsobem chovu a odchovu budeme průběžně doplňovat.

 Děkujem Vám za návštěvu našich stránek, případné připomínky si rádi přečteme v diskuzních příspěvcích nebo na našem e-mailu.

S pozdravem kolektiv Animals Holding, družstvo

+420 775 585 695Provozní doba
Infolinky:
PO - PÁ 9:00 až 17:00

Doprava Zdarma

Při nákupu nad 2.500,- Kč (ČR)
Při nákupu nad 2.500,- Kč (SK)

Facebook